LV 60

LV 60

štípač na dřevo 6t

Pokud nemáte doma či na chalupě zásuvku na 400V a malé horizontální modely vašim potřebám nestačí, je pro Vás model LV 60 s motorem na 230V zajímavá alternativa. S tímto vertikálním štípačem Woodster se štípání palivového dřeva stává velmi jednoduchým úkolem. Silný stroj s napájením 230V a se zdvihem pístu 50 cm si velice dobře poradí s poleny dlouhými až 106 cm. Díky promyšlenému rozmístění ovládacích prvků je obsluha stroje pohodlná a obouruční ovládání stroje zajišťuje vaši maximální bezpečnost. Štípače Woodster používají při stavbě strojů nejsilnější ocelové plechy ve své třídě, a proto je i konstrukce tohoto základního vertikálního modelu dostatečně robustní a odolná proti nežádoucím deformacím i při štípání tvrdších druhů dřeva. Velká kola a transportní madlo dovolují lehkou manipulaci s celým strojem.
Systém VARIO umožňuje nastavení délky pracovního cyklu pístu podle délky polena. Nemusíte tak pokaždé čekat (jako u jiných strojů), až se píst po každém pracovním cyklu vrátí úplně zpět do základní polohy. Při štípání se tak dají ušetřit až desítky procent času.

Klikněte pro větší foto

Klikněte pro větší fotoKlikněte pro větší fotoKlikněte pro větší foto

6 tunAkční cena

4 roky záruka

Technické parametry:

Motor: 230 V/50 Hz
Příkon: 3 000 W
Počet otáček: 2 800 ot/min.
Štípací tlak: 6 t
Rychlost štípání: 4 cm/s
Rychlost zpět: 12 cm/s
Délka polena: 58 / 77 / 106 cm
Průměr polena max.: 30 cm
Rozměry stroje: 850/440/1 530 mm
Výška štípacího stolu: 280 / 570 / 770 mm
Olejová náplň: cca 4 l
Hmotnost: 104 kg

výrobce: Woodster
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy