Goliath UMU 110-23 4x4

Goliath UMU 110-23 4x4

  • Goliath s žacím ústrojím 110 cm je určen k mulčování pravidelně udržovaných nebo občasně udržovaných travnatých ploch. Jeho jasnou předností je možnost použití ve velice náročných svahových podmínkách. Díky profesionálnímu motoru Briggs & Stratton VANGUARD a profesionálnímu pohonu 4x4 s uzávěrkou diferenciálu je možné použití i v místech, kde žací traktor s pohonem pouze jedné nápravy použít nelze. Pro nejnáročnější podmínky, jsou kola vybavena šípovým vzorkem.
    Díky profesionálnímu motoru Briggs & Stratton VANGUARD a profesionálnímu pohonu 4x4 s mechanickou uzávěrkou diferenciálu je možné použití i v místech, kde jiný čtyřkolový traktor použít nelze. K profesionálnímu motoru má Goliath 4x4 i profesionální převodovku s uzávěrkou diferenciálu. Standardem mulčeru Goliath je soustava první, které předurčují stroj ke každodennímu užití: perfektní ergonomii pracoviště řidiče, veškeré potřebné ovládání na dosah ruky, seřiditelný sklon volantu doplněného o ovládací kouli, palivová nádrž o objemu 18 litrů (s ukazatelem i kontrolkou rezervy), komfortní sedadlo s opěrkami rukou a v neposlední řadě i multifunkční informační panel. Goliath je také jediným modelem v našem sortimentu, který je opatřen sklopným bezpečnostním rámem ROPS a zapínání žacího ústrojí pomocí elektromagnetické spojky s plynulým rozběhem "soft start". Informační panel zobrazuje všechny důležité informace. Stav zapnutí nebo vypnutí tempomatu, stav dobíjení akumulátoru, kontrolu mazání motoru, apod. Pro nejnáročnější podmínky je stroj ve standardní výbavě osazen profesionálním typem pneumatik. Jedná se o čtyř plátnový model se šípovým dezénem, který má v náročných podmínkách vynikající záběr.
    Použitím originálního příslušenství lze Goliath využít po celý rok. Můžete snadno připojit zadní závěs pro tažení sklopného vozíku. Po připojení předního závěsu můžete využít shrnovací radlici či sněhovou frézu.

Technické parametry

Světla LED diody přední: ano
Světla LED diody zadní: ano
Ochranný rám vrchní: ano - certifikovaný ROPS dle ISO 21299:2009
Nárazník zadní: ano
Elektromagnetický tempomat: ano
Bezpečnostní pás: ano
Motor: Briggs&Stratton – VANGUARD
Výkon motoru: 23 HP / 16,9 kWHP / kW
Typ motoru: VANGUARD
Objem motoru: 627ccm
Typ mazání motoru: tlakové - čerpadlem
Volant s ovládací koulí: ano, naklápěcí
Svahová dostupnost motoru: 25st.
Palivo: Natural 95
Převodovka: TT K 668 zadní osa + KXH10N přední osa
Uzávěrka diferenciálu: ano
Záběr sečení: 110cm
Typ sečení: 3 rotorové - 6 pevných nožů ve 2 úrovních
Nastavitelná výška sečení: 50-130mm
Průměr neposečené plochy: 170cm
Poloměr zatáčení (min): 85cm
Ovládání plynu: ruční
Ovládání pojezdu: nožní
Palubní počítač: ano
Spojka sečení: elektromagnetická s plynulým rozběhem
Palivová nádrž: 18 s palivoměremlitrů
Přední kola: 16x6,50-8 šípový dezén
Zadní kola: 20x10,00-8 šípový dezén
Parkovací brzda: ano
Akumulátor: 12V 32Ah
Přední světla: halogenová
Sedadlo: De-LUXE
Zadní závěs: ano
Pohotovostní hmotnost: 401kg
Rozměry (včetně koše): 2310 x 1050 x1505mm
Nárazník přední: ano
Pohon: 4x4
Informační panel: ano, dobíjení, mazání, rezerva, tempomat, funkce rotujícího žacího ústrojí, sešlápnutí brzdy
Motohodiny: ano
Rozchod kol: 814 přední, 790 zadnímm
Rozvor kol: 148mm

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy