Zetor Proxima Power

Zetor Proxima Power

Nová modelová řada Proxima Power patří do střední výkonové kategorie 87-117 HP a splňuje narůstající požadavky na mnohostranné využití, komfort, bezpečnost a produktivitu. Proxima Power disponuje 3st násobičem (Power Shift), reverzací pod zatížením (Power Shuttle) a lamelovou spojkou PTO.

Nová modelová řada Proxima Power se řadí do střední výkonové kategorie traktorů, která splňuje vzrůstající potřeby zákazníků na mnohostranné využití, komfort, bezpečnost a produktivitu.

Motor
Modelová řada Proxima Power je poháněna vlastní řadou přeplňovaných motorů ZETOR, které splňují emisní stupeň III. Motory jsou konstruovány tak,aby vykazovaly max. výkon, spolehlivost a ekonomický provoz v různorodých podmínkách exploatace.

Převodovka
Traktory Proxima Power jsou vybaveny novou koncepcí reverzační převodovky 24 + 24 s tří stupňovým násobičem a elektrohydraulickým řazením reverzace pod zatížením ovládané páčkou umístěnou na levé straně pod volantem. Tento systém umožňuje řidiči ovládat traktor bez používání pedálu spojky. Zadní vývodový hřídel je ovládaný elektrohydraulicky s otáčkami 540/1000 a na přání 540/540E.

Traktory Proxima Power jsou na přání vybaveny čelním tříbodovým závěsem a čelním vývodovým hřídelem Zuidberg.

Zvedací síla čelního závěsu 2300 kg Čelní VH je konstrukčně řešen s mokrou lamelovou spojkou a s elektropneumatickým ovládáním Max. přenášený výkon čelního VH je 60 kW Koncovka čelního VH má 21 drážek, alternativně 6 drážek Otáčky čelního VH jsou na přání levotočivé nebo pravotočivé

Kabina
Kabina traktorů Zetor je bezpečnostní, prostorné dveře dělají kabinu velice dobře přístupnou. Všechny ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny a jsou příjemné pro obsluhu ,displeje jsou dobře čitelné.
Souhrnný charakter kabiny:

Integrovaný kryt ovládacích prvků hydrauliky s odkládacím prostorem, zásuvkou a zapalovačem Nová střecha kabiny Vysoce odolné materiály v interiéru Palivová nádrž 175 l Výkonná pracovní světla

Podvozek
Rozšířený sortiment pneu na přání:

540/65R34 520/70R34 600/65R34

Prospekt Zetor Proxima Power (PDF)

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy