Zetor Proxima Plus

Zetor Proxima Plus

Jedná se o traktory střední výkonové kategorie s důrazem na jednoduchou obsluhu, vysokou životnost, nízké náklady a univerzálnost.

Motor
Traktory Proxima Plus jsou poháněny vlastní řadou motorů ZETOR, které plní emisní stupeň TIER III a vyznačují se nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí. Motory jsou konstruovány s viskózní spojkou ventilátoru. Přínosem je ekonomický provoz a snížená hlučnost.

Převodovka
Převodovka je mechanická, plně synchronizovaná , reverzační s počtem převodových stupňů 16 vpřed a 16 vzad. Výkon odebíraný ze zadního vývodového hřídele zajišťuje mokrá vícelamelová spojka .

Kapotáž
Traktory mají výklopnou kapotu, která umožňuje jednodušší servisovatelnost a údržbu motorů. Nový design přináší nové osvětlení a rozšiřuje počet pracovních světlometů i ve standardním provedení.

Traktory Proxima Plus mohou být na přání vybaveny čelním tříbodovým závěsem a čelním vývodovým hřídelem Zuidberg.

Tříbodový závěs (na přání) má zvedací kapacitu 2300 kg Přední VH má mokrou lamelovou elektrohydraulicky ovládanou spojku Max. výkon předního VH je 60 kW Koncovka předního VH má 21 drážek, alternativně může být 6 drážková

Kabina
Všechny hlavní ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny a analogový displej je dobře čitelný.
Nové prvky kabiny:

Nová střecha Integrovaný kryt ovládacích prvků hydrauliky s odkládacím prostorem, zásuvkou a zapalovačem Palivová nádrž 150 l Pozinkované stupačky

Podvozek

Rychlost traktoru 40 km/h (na přání 30 km/h) pro všechny typy Nové pneu rozměrů 540/65R34, 520/70R34 a 600/65R34

Prospekt Zetor Proxima Plus (PDF)

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy