Zetor Proxima

Zetor Proxima

Zetor Proxima 65, 75, 85 a 95

Zetor Proxima, navazuje na oblíbený Zetor Super. Design je stylově příbuzný s traktory Forterra, harmonizuje s tvary bezpečnostní kabiny.

Traktory jsou vybaveny novou řadou motorů Zetor splňující mezinárodní emisní a exhalační normy Tier III. Motory dosahují převýšení kroutícího momentu 35 %. Jsou vybaveny vyvažovacími jednotkami, zařízením pro zimní starty a možností užívání veškerých Bio náplní. Mechanická, plně synchronizovaná převodovka s 20 + 4 stupni, s 540, 540E a 1000 ot. vývodového hřídele. Prodloužené lhůty výměn olejů příznivě ovlivňují ekonomičnost provozu. Bohatou výbavu lze rozšířit širokou nabídkou doplňků na přání. Traktory jsou nabízeny v provedení s kabinami nebo jako kabriolety.

Motor
Traktory Proxima jsou poháněny vlastní řadou motorů ZETOR, které plní emisní stupeň TIER III a vyznačují se nízkými náklady a vysokou spolehlivostí.

Převodovka
Traktory jsou standardně vybaveny plně synchronizovanou převodovkou 20+4. U traktorů je inovovaná ergonomie řadících pák a ovládání vývodového hřídele.
Na přání:

Reverzační převodovka 12 + 12 Plazivé rychlosti 20 + 4 Převodovka 10 + 2

Přední hnaná náprava
Modelová řada traktorů Proxima je osazena přední nápravou Carraro 20.16 a novou konzolou sloužící současně jako držák předního závaží.

Nové skupiny umožňují 20% zvýšení únosnosti přední hnané nápravy

Traktory Proxima jsou na přání vybaveny čelním tříbodovým závěsem a čelním vývodovým hřídelem Zuidberg..

Zvedací síla čelního závěsu 2300 kg Čelní VH je konstrukčně řešen s mokrou lamelovou spojkou a s elektropneumatickým ovládáním Max. přenášený výkon čelního VH je 60 kW Koncovka čelního VH má 21 drážek, alternativně 6 drážek Otáčky čelního VH jsou na přání levotočivé nebo pravotočivé

Kapotáž
Traktory mají nový design s výklopnou kapotou, která umožňuje jednodušší servisovatelnost a údržbu motorů. Nový design přináší nové osvětlení a rozšiřuje počet pracovních světlometů.

Kabina
Kabina traktoru je vybavena ergonomicky umístěnými ovládacími prvky, přehlednou analogovou přístrojovou deskou a komfortním sedadlem.
Novými prvky jsou:

Palivová nádrž o objemu 150 l (na přání) Nová střecha kabiny Baterie umístěná pod podlahou kabiny Integrovaný kryt ovládacích prvků na pravém blatníku v interiéru kabiny Nová podlahovina

Podvozek
Rozšířený sortiment pneu na přání:

540/65R34 520/70R34 600/65R34

Prospekt Zetor Proxima (PDF)

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy