Zetor Forterra HSX

Zetor Forterra HSX

Síla - Odolnost - Efektivita
Forterra hsx je vybavena nejnovější technologií: poslední generace power shuttle, nová pětistupňová převodovka s třístupňovým násobičem, také výkonnější hydraulika, hitchtronic, lcd displej, delší rozvor pro větší stabilitu traktoru, bezpečnostní sedadlo řidiče a další — to je síla, odolnost a efektivita od zetoru.

Převodovka
Pětistupňová převodovka s třístupňovým násobičem a řazením reverzace pod zatížením nabízí 30 rychlostí dopředu i vzad a automatické řazení násobiče. Nová konstrukce řazení přináší uživateli menší řadící síly.

Kabina
Přístrojová deska s LCD panelem s množstvím informací pro řidiče a elektronika s CAN protokolem pro jednoduchou servisovatelnost. Bezpečnostní spínač v sedadle řidiče pro vyšší bezpečnost obsluhy.

Motor
Traktory Forterra HSX jsou vybaveny 16ventilovými motory ceněnými pro vysoké převýšení točivého momentu (více než 36 %) a úsporným vlastnostem, díky kterým 225ti litrová nádrž vydrží na celý pracovní den.

Hydraulika a PTO
Dva pomocné válce hydrauliky zajišťují rovnoměrné zatížení traktoru a zdvihací sílu až 70 kN. Modely Forterra HSX jsou vybaveny nejnovější technologií automatické regulace tříbodového závěsu HitchTronic.

Prospekt Zetor Forterra HSX (PDF)

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy