Valtra N Série

Valtra N Série 88 - 160 hp

Nové modely řady N v rozsahu od 88 do 152 koňských sil, nejvšestrannější čtyřválcové traktory ve své třídě. Dlouhý rozvor je dělá obzvláště stabilní a ideální pro operace s čelním nakladačem.

Zákazník si může vybrat velký rozsah výkonu a obrovské množství příslušenství. N Série začíná na modelové řadě Classic a pokračuje přes model HiTech až po top-produkt Advance, který je vybaven Common Rail motory, programovatelnou převodovkou a hydraulikou, odpruženou kabinou a přední nápravou. Valtra N Série reprezentuje severskou praktičnost s dokonalým designem a výbornou ergonomií s vysokou kvalitou.

Konstruován a vyráběn ve vlastní režii
Traktory značky Valtra včetně modelu N jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny společností Valtra. Všechny základní části traktoru jako je motor, rám, převodovka, vývodový hřídel, zadní náprava, hydraulika, kabina a kapotáž jsou vyráběny nebo navrhovány společností Valtra. Ostatní dodavatelé jsou špičkoví výrobci, nejlepší ve svém oboru.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy