Valtra A Série

Valtra A Série 74 - 98 hp

Lehké a hbité traktory Valtra série A jsou vhodné pro všechny druhy zemědělských prací. Jejich malá velikost, kompaktní tvar a skvělá ovladatelnost jsou jasnými výhodami pro práci jak na farmách, tak v lese a své využití nachází také v komunálním sektoru.

Jedinečné vlastnosti unikátní konstrukce rámu traktoru, kde palivová nádrž vystupuje jako středová část rámu a současně chrání náhon přední nápravy. Tento design má výhodu ve vysoké světlé výšce s výbornou ochranou spodní části traktoru.

Valtra Serie A je poháněna vlastní řadou motorů SisuDiesel s nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí.

Serie A je ve své třídě ideálním traktorem pro montáž čelního nakladače, celá řada Serie A je také možná pouze s pohonem zadní nápravy

V kategorii lehkých traktorů je Serie A velice silný a extrémně univerzální stroj, který vždy efektivně splní požadovanou práci. Vývodová hřídel na Serii A je jednou z nejsilnějších ve své třídě.

Výhody pro Vás:

malý poloměr zatáčení dlouhý rozvor zvyšuje stabilitu silná a odolná konstrukce výborná kombinace s čelním nakladačem vysoká světlá výška plochá spodní část podvozku traktoru vhodné do horkého počasí a pro pohybování se ve stísněných podmínkách (otevřený model kabiny)

Modely
Valtra A72 n - 54 kW/74 hp
Valtra A82 n - 65 kW/88 hp
Valtra A92 n - 72 kW/98 hp

Modely s otevřenými kabinami
Valtra A72 L - 54 kW/74 hp
Valtra A82 L - 65 kW/88 hp
Valtra A92 L - 72 kW/98 hp

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy