Radličkový kypřič RKLLx

Radličkový kypřič RKLLx

Základní provedení typu RKLLx (s jištěním radlic střižným kolíkem) a  RKLLxS  ( s pružným jištěním) je tvořeno pevným, nebo hydraulicky sklopným rámem s třemi  řadami radlic dlátových, nebo šípových podle volby a s osovou roztečí  22,50 cm. Rovnací lišta je tvořena na principu pružného smyku s pery  ø 12 mm, opěrný a drobící válec je prutový. Lze však použít kterýkoliv jiný druh válce z firemní nabídky.

Všechna provedení radličových kypřičů či podmítačů (RKx, RKLx, RKLLx) v pracovních záběrech 3,5 - 6 m mohou být řešena třemi způsoby podle konstrukce základního rámu:

rám H – hydraulicky skládaný, třídílný, nesený

rám U – hydraulicky skládaný, dvojdílný, nesený

rám UP – hydraulicky skládaný, dvojdílný, polonesený

Pracovní záběry 9 až 12 metrů jsou tvořeny pomocí G-rámu, na kterém jsou jednotlivé díly nářadí zavěšeny pomocí standardního tříbodového závěsu.

přídavná zařízení:

Přídavná kopírovací kola - montují se pomocí třmenů na předním nosníku rámu.

Elektrická odstředivá sečka pro setí „na široko“.

Na zvláštní přání lze osadit i jiné typy opěrných válců

Přehled typů slupic a nejběžněji používaných radlic

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy