Radličkový kypřič FINIŠER F3x

Radličkový kypřič FINIŠER F3x

Finišer je moderní nářadí k efektivnímu zpracování půdy. Jedinou operací docílíme dokonalého podříznutí zpracovávané vrstvy ornice, jejího promísení, urovnání, rozbití hrud a přiměřeného utužení, při vysokém plošném výkonu.

Konstrukce nářadí umožňuje vyhovět individuálním nárokům uživatele, či podmínek nasazení.

Základním pracovním prvkem jsou narážecí šípové radličky, jejichž pracovní úhel lze podle potřeby plynule měnit.

Výška slupnic a jejich dostatečné rozestupy zajišťují vysokou průchodnost materiálu. Rovněž kyvné zavěšení třířadového zavlačovače umožňuje jeho potřebnou prostupnost i v nejtěžších podmínkách. K tomu přispívá i možnost volby naklopení prutů - pružin. Opěrný a drobící válec je spolu s kopírovacími koly umístěnými na prvním nosníku rámu stroje, současně regulačním prvkem pracovní hloubky stroje. Velký rozestup těchto regulačních prvků zajišťuje vysoký rovnací účinek nářadí. V nepříznivých podmínkách, kdy hrozí nalepování válce, je možno jej vyřadit a zahloubení regulovat pomocí dorazů na pojezdových kolech. Radlička za každým pojezdovým kolem zpracovává jeho pojezdovou stopu.

Finišer má široké uplatnění při posklizňovém i predseťovém zpracování půdy.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy