Radličkový kypřič FINIŠER F1

Radličkový kypřič FINIŠER F1

je nářadí pro mělké a středně hluboké zpracování půdy.

Kombinace pracovních orgánů a jejich uspořádání umožňují využít i efektivně nářadí i při prvním posklizňovém zpracování půdy v minimalizačních technologiích, kde se předpokládá zvýšený podíl rostlinných zbytků.

Hloubka zpracování radličkové sekce se seřizuje na pojezdové nápravě, případně na drobícím válci a závěsu traktoru. Dlátové radlice jsou osově vzdáleny 25 cm a rozmístěny ve 4 řadách. Tím je zajištěná dostatečná prostupnost rostlinných zbytků. Vysoká tuhost pružných slupic a váha stroje umožňují zpracovávat půdu až do hloubky 20 cm při prvním přejezdu v průměrných podmínkách.

Přední disková sekce je plynule výškově stavitelná vůči sekci dlátových radlic pomocí hydraulického válce. Její plné nasazení se doporučuje v předseťové přípravě, kdy zajišťuje kvalitní zpracování celého profilu. Naopak při posklizňovém zpracování je možno ji zapojit jen pro zpracování rostlinných zbytků.

Smyková lišta, která urovnává zpracovaný povrch je polohovatelná výškově i pracovním úhlem a je zavěšena na nosníku drobícího a opěrného válce. Ten je ve standartním provedení pneumatikový.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy