Luční vály LVx, LVxT

Luční vály LVx, LVxT

Luční vály jsou nezbytným nářadím pro údržbu trvalých travních porostů.

LV 520 (LV520T) vybavené dalším příslušenstvím zabezpečují jedním přejezdem veškeré jarní agrotechnické zásahy při údržbě luk.
Jejich další předností je možnost dotížení vodní náplní až na hmotnost 7 930 kg (u LV 520T), tj. 1 525 kg na 1m pracovního záběru, jednoduchá manipulace s nimi a dobrá manévrovatelnost.
Robustní stavba stroje a kvalitní dílenské zpracování jsou dobrými předpoklady dlouhé životnosti stroje a vysoké efektivnosti investice.

Smyková lišta je pružně zavěšená na plochých perech, která jsou dostatečně tuhá a zajišťují kopírování terénu. Lze je seřizovat svisle i radiálně kolem osy zavěšení.
Prutové brány jsou dvouřadé. Tuhost (síla prutů 8 mm) odpovídá nárokům, které jsou na ně kladeny. Brány jsou jednoduchým způsobem plynule seřiditelné ve svislém směru.

Zařízení pro přísev je efektivní výbavou nářadí a rozvádí rovnoměrně osivo  před prutové brány v dávkách, které jsou plynule seřiditelné.

LV 520 (LV 520T) mohou být vybaveny automatickým zajišťováním a odjišťováním transportní polohy stroje pomocí hydrauliky.

Pro náročné terény je vhodné dovybavit válec odlehčovací brzdou, která je špalíková, hydraulická.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy