Diskové brány mulčovací DBMx

Diskové brány mulčovací DBMx

Diskové brány DBMx jsou určeny pro posklizňové zpracování půdy v méně náročných podmínkách a pro předseťovou přípravu půdy, případně pro obnovu trvalých travních porostů.

Základní provedení: Nesený, nebo polonesený rám svařený z profilů 150x100x8 mm nese rámy sekcí vyrobené z výpalků plochého materiálu a profilů 100x100x5 mm. Pracovní jednotky s disky o průměru 510 mm jsou k rámu uchyceny pomocí gumového silenbloku, rozteč mezi disky je 250 mm.

G/DBMx   Pracovní záběry stroje přes 6 metrů je řešen pomocí univerzálního rámu – nosiče s označením „G“, který umožňuje sestavit pracovní záběr 8 – 12 metrů s pomocí standardních dílů nářadí. Základní nosník, který nese křídla nářadí je umístěn před nápravou.
Tím je celý agregát vyvážený a závěs traktoru je soustavně mírně dotěžován i při zvednutí stroje na souvrati. Předností rámu je možnost jednoduché změny pracovního nářadí a namísto krátkých disků lze namontovat například kompaktor pro předseťovou přípravu

Velikost kol: UP rám 15/55-17

S rám 19/45-17 18PR

G rám 13/55-16 14PR

Výbava - doporučené typy válců - viz. Diskové brány mulčovací - Příslušenství, možno i jiné

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy