CASE IH OPTUM CVX

Case IH Optum CVX

Vyšší výkon traktoru s rozměry blízko traktorům PUMA. To byl požadavek mnoha zemědělců z Evropy na CASE IH, kterému se podařilo vyhovět.
Moderní styl hospodaření a časté využívání služeb dělají z Evropy nejnáročnější trh v celosvětovém měřítku. Vysoká intenzita hospodaření s vyššími výnosy na jedné straně a nevyzpytatelné vlivy počasí s krátkým časem na provedení pracovních operací na straně druhé vytváří vysoké nároky na výkonnost, úspornost a spolehlivost. Právě pro tyto potřeby byl vyvinut nový Optum CVX.

Se svým elegantním vzhledem přináší pohodlné svezení a v závislosti na modelu podává výkon od 271 do 300 koní. Optimální poměr výkonu a hmotnosti zajišťuje ještě větší všestrannost a umožňuje širší rozsah práce v každé situaci. Pro případy jako je obdělávání půdy, příprava půdy pro výsev, samotný výsev nebo přeprava při sklizni jsme traktor Optum CVX vybavili nejnovějšími systémy pro zajištění maximální trakce na poli a efektivní ovládání s brždění na pozemní komunikaci. Traktor Optum CVX nabízí mimořádné ovládání a bezpečnost. Je úžasné ho řídit a jsme si jisti, že budete mít radost z uspokojujícího pocitu při používání nejvýnosnější investice široko daleko.

Prospekt Optum CVX
výrobce: Case IH
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy