CASE IH Maxxum Efficient Power

Maxxum Efficient Power (110-175 koní)

MAXXUM EP

Nové traktory MAXXUM Efficient Power jsou s novými motory silnější. Díky technologii Efficient Power nabízí nyní nižší spotřebu paliva a vyšší produktivitu. špičková kabina Surround Vision s tradičním ovládáním nabízí
příznivé pracovní prostředí a velmi jednoduché ovládání. Méně elekroniky, více mechaniky předurčuje tyto traktory pro ty, co chtějí jednoduší verzi pro každodenní práci. Kabina se na přání dodává se sníženou střechou pro lepší průjezdnost. Maxxumy jsou vybavit kompletním odpružením přední nápravy a odpružené kabiny. ECO převodovka pomúže snížit účty za palivo při jízdě na silnici.

MAXXUM MULTICONTROLLER EP

Nové traktory Maxxum Multicontroller Efficient Power jsou naprostou špičkou v segmentu 110 – 170 koní. Nejnovější generace technologie motoru Efficient Power, špičková kabina Suround Vision s Multirontrollerem a dotykovým monitorem AFS 300. Množstvím automatických prvků jako souvraťový management HMC, Auto PTO nebo automatika spínání uzávěrek Vám výrazně ušetří práci. Převodovka SemiPowershift ve standardním ECO provedení Vám zase ušetří peníze v dopravě. Nejsilnější hydraulika v této kategorii zajistí, že zvednete i to nejtěžší nářadí a vždy budete mít dost hydraulického oleje. Prodloužené servisní intervaly jsou zárukou nízkých provozních nákladů.

Prospekt Maxxum EP - eng

Brožura - dostupné pouze v červené

Prospekt MAXXUM EP (CZ)

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy