Náhradní díly

Na všechny prodané stroje i samotné značky pro které děláme plně dodáváme náhradní díly.
NOVINKA 2012 !!

Do našeho sortimentu jsme přidali veškeré náhradní díly a sortiment společnosti KRAMP:
dílna,hydraulika,pohony,vzduchotechnika,elektrické a elektronické díly,hadice koncovky a příslušenství,zahrada/lesní technika,spalovací motory,univerzální díly pro traktory a přívěsy,traktorové díly,stavební stroje,pícniny a krmné vozy,zpracování půdy,secí stroje,postřikovače a rosiče,kejdová technika a hnojiva,kombajny a řezačky,sklizeň brambor a řepy,zavlažovací technika,biomasa a obnovitelné zdroje,čelní nakladače a jiné.

Tato firma nabízí originální a neoriginální díly !
díly všech známých značek !

Kramp nabízí nadmíru široký sortiment. Povětšině se jedná o originální díly od známých výrobců jako např. Lemken, Kverneland, Rabe Stiga resp. o výrobky předních značek INA-FAG, Rexnord, Comer, Optibelt, Walterscheid, Gedore atd. Kromě toho nabízíme celou řadu spolehlivých výrobků prvotřídní kvality pod značkou Kramp. Protože výrobu těchto výrobků sami zadáváme u externích výrobců, jsme schopni poskytnout optimální servis, informace nebo jinou pomoc. Výrobky pod naší značkou Gopart® nižší cenové kategorie mohou díky vynikajícímu poměru cena/výkon posloužit jako alternativa výrobku některé přední značky.

Pro přehlednější sortiment společnosti KRAMP více na www.kramp.cz

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy