Agroecopower zvýšení výkonu

Chiptuning

Co je to optimalizace výkonu?

Neprovádí se žádný mechanický zásah do motoru. Společnost Agroecopower provádí chipování úpravou softwaru, konkrétně přeprogramováním EPROM paměti (Erasable Programmable Read-Only Memory), tedy elektronického paměťového bloku se sériovým programem v řídící jednotce. Má to tu výhodu, že přeprogramovaná řídící jednotka "si je vědoma" svého přeprogramování a komunikace po sběrnici Scanbus tak není ovlivněna. Takže například pokud by byla na stroji sledována on-line spotřeba nafty, nebyla by ohrožena reálná data.

Jak tedy služba od Agroecopower vypadá?

Technici společnosti Agroecopower přijedou k zákazníkovi a domluví se na jeho požadavcích a očekávání. Aby byla zachována životnost jak motoru, tak i dalších komponentů stroje a bylo možné plnit platné emisní normy, může se stroj vybavit pouze určitým výkonem. Před chiptuningem je provedena diagnostika a přes zásuvku On - Board Diagnostics případně přímo z řídící jednotky přes BDM rozhraní je zálohován původní software, takže úprava řídící jednotky je kdykoliv vratná. Nový software je individuálně připravený pro daný stroj tak, aby byly zachovány parametry životnosti a následně je nahrán zpět do řídící jednotky. Po této úpravě je opět provedena počítačová diagnostika a měření výkonu. Před předávkou ještě čeká stroj zkušební jízda a vystavení záručního listu. Majitel staronového stroje má možnost pět dnů od montáže své rozhodnutí vzít zpět a požádat o vrácení peněz i instalaci původního softwaru.

Větší výkon, menší spotřeba… Co přesně se tedy v chodu motoru změnilo? Softwarovou úpravou se optimálně upravuje charakteristika parametrů vstřikování, poměr vzduchu a paliva, délka vstřiku, tlak, množství paliva a také omezovač kroutícího momentu. Na grafu bychom názorně viděli nárůst točivého momentu a výkonu. Pomocí takové softwarové úpravy lze u přeplňovaných vznětových motorů dosáhnout nárůst výkonu 5 - 30% , a točivého momentu 5 - 25%. Průběh točivého momentu má navíc lepší charakteristiku v nízkém až středním rozsahu otáček. Snížení spotřeby pohonných hmot může být až 5 - 18%.

V případě zájmu volejte:
Pavlíček Jaroslav mladší Tel.: 721 269 369

www.xtuning.cz
www.agroecopower.cz

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy