Zásobníky na písek a sůl a jiné posypové materiály

Zásobníky na písek a sůl a jiné posypové materiály

Zásobníky jsou určeny ke skladování písku a soli či jiného posypového materiálu v místech pohybu obyvatelstva, např. Na zastávkách veřejné dopravy, nádražích, přechodech, parkovištích, atd.

Design – originální konstrukce a moderní design. Zásobníky je možné umístit na libovolném místě.

Úspornost – pohodlně se přepravují, snadno umísťují a a používají. Zásobníky jsou přizpůsobené k manipulaci vysokozdvižným vozíkem. Po ukončení zimního období a jejich vyprázdnění je možné nádoby složit do sebe, což představuje významnou úsporu místa.

Bezpečnost a hygiena – zásobníky na písek a sůl splňují platné normy a předspisy v oblasti hygieny a bezpečnosti práce.

Životnost – pevná a tuhá kosntrukce z kvalitního poleythelynu a moderní technologie výroby zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Jsou odolné vůči proměnlivým vlivům počasí a UV záření. Zásobníky jsou lehké, nekorodují a jsou použitelné ke skladování jiných sypkých materiálů (písek a sůl, kamenná drť, absorbční materiály, atd.).

Nabídka velikostí:
50, 100, 150, 300 kg

Zásobníky jsou k dostání v žluté, zelené, modré a červené barvě.
Další volitelné vybavení:
Zásobníky mohou být vybaveny na přání zákazníka vybaveny zámkem.

Technické informace - pro shlédnutí zde

Zásobníky na písek a sůl a jiné posypové materiály - pro shlédnutí zde

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy