Truck BooxTool

Truck BooxTool - Bedny na skladování a přepravu nářadí a pomocného materiálu

Truck ToolBox je ideálním řešením pro skladování a přepravu nejrůznějšího nářadí a drobného pomocného materiálu. Velikost výrobku umožňuje jeho přepravu automobilem.

Odolnost – silná a pevná konstrukce, vysoce kvalitní polyetylén a moderní technologie stojí za mimořádnou odolností těchto beden proti mechanickému poškození a proměnlivým povětrnostním podmínkám. Bedna je odolná proti UV záření a nebledne na slunci.

Ekologie – bedna Truck Toolbox je vyrobena z ekologického materiálu – je 100% recyklovatelná.

Moderní design – speciálně profilované hrany zabraňují vniknutí vody, víko pomáhá udržovat vaše vybavení v čistotě a suchu. Tři účelné panty udržují víko po otevření ve vzpřímené poloze a zajišťují bezproblémové otevření bedny umístěné přímo u stěny, což výrazně usnadňuje její použití. Truck ToolBox je vybaven dvěma ocelovými zámky a přídavným visacím zámkem, které zajišťují vysokou ochranu nářadí.

Funkčnost – speciální drážky na spodní straně bedny a držadla na bocích umožňují snadnou přepravu bedny pomocí vysokozdvižného vozíku. Díky praktickým drážkám lze snadno a bezpečně skladovat až 3 bedny na sobě

Technické informace - pro shlédnutí zde

Truck ToolBox - pro shlédnutí zde

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy