SkipMaster

SkipMaster - Výklopný kontejner pro bezpečné uložení a přepravu různých materiálů

Kontejner s kolečky nebo bez nich sloužící pro uložení a přepravu různých materiálů, např. papírového odpadu, sypkých látek či odpadního materiálu.

Estetika – vysoce kvalitní polyetylén a nejmodernější technologie rotačního tvarování zajišťují vynikající ochranu před proměnlivými povětrnostními podmínkami, vlhkostí a většinou chemických látek, a zajišťují tak dlouhou životnost výrobku. Díky výrobě rotačním tvarováním z jediného dílce nemá SkipMaster žádné spoje či svary, což zajišťuje maximální ochranu před úniky. SkipMaster vyrobený ze stoprocentně recyklovatelného materiálu se snadno používá a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Vlastnosti vyklápěcího mechanismu:

k jeho obsluze stačí jediný pracovník, který ani nemusí vystoupit z vysokozdvižného vozíku, aby kontejner otevřel či vyprázdnil integrovaná páka otevírá zámek, a tím zahajuje vyklápění kontejneru kontejner se může naklonit až do úhlu 90 stupňů, což jej chrání před poškozením mechanismus je vybaven tlumicími pružinami, které snižují hlučnost při vyprazdňování a zvyšují životnost mechanismu.

Odolnost – SkipMaster má velmi stabilní konstrukci. Robustní obdélníkový profil na horní hraně kontejneru zajišťuje ochranu před mechanickými vlivy. SkipMaster může být pomocí řetězu připevněn k vysokozdvižnému vozíku. Výsledkem je ještě větší bezpečnost vyprazdňování kontejneru.

Výrobek je k dostání v jediné kapacitě – 750 litrů.

Technické informace - pro shlédnutí zde

SkipMaster_brožura - pro shlédnutí zde

Vybavení produktu - pro shlédnutí zde

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy