CASE IH Quantum C

CASE IH Quantum C

Pokud hledáte lehký, univerzální traktor, který by nabízel funkce a výbavu obvyklou u velkých traktorů CASE IH, pak právě Quantum C je přesně tím, co hledáte. Je to moderní koncept kombinující obratnost, kompaktnost a univerzálnost s výkonným motorem. Jedině Quantum C Vám nabízí kompaktní a komfortní traktor s výkonem až 97 koní. Jeho možnosti nasazení jsou neomezené. Stejně dobře se uplatní při lehčích pracích na farmě, v živočišné výrobě, v sadech, zahradách, při pěstování zeleniny nebo také v komunální sféře.

Na přání je možné osadit Quantum C speciální chmelovou kabinou, která je ideálním řešením pro bezproblémové nasazení těchto traktorů chmelařských podnicích, v sadech nebo vůbec tam kde potřebují minimální rozměry v horní části traktoru. Fotky této kabiny jsou ve spodní části popisu této modelové řady. V České republice pracují tyto traktory v předních chmelařských podnicích jak v české, tak i moravské chmelařské oblasti.

prospekt ke stažení: 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy