CASE IH JXU

CASE IH JXU

Lehký a univerzální traktor s těžkými parametry s moderný kabinou. Takto by se daly charakterizovat traktory JXU. Řada JXU byla speciálně navržena, aby do výrobního programu přinesla ještě více flexibility. Tyto komfortní traktory třídy do 115 koní s ideálními parametry jsou dodávány s výkonem od 76 do 113 koní.

JXU je vám schopen přinést celou řadu výrazných výhod v živočišné výrobě, na poli i při ostatních pracích na farmě.
Traktory jsou poháněny opravdu spolehlivými a úspornými motory s účinnou převodovkou, která řadí a reverzuje pod zatížením.

Silný vývodový hřídel a vysoce výkonná hydraulika vám poskytnou ve své třídě nepřekonatelný výkon.
Měřítkem pro ostatní je i komfortní a do posledního detailu navržená kabina. S JXU máte jistotu, že jste se rozhodli pro to nejlepší.

Nejnovějším přírůstkem modelové řady JXU je nový top model JXU 115 s maximálním výkonem až 113 koní. Nový nejvýkonnější model, tak rozšiřuje nabídku pro zákazníky, kteří chtějí silný traktor s vysokou obratností a skvělým poměrem užitné hodnoty a ceny.

prospekt ke stažení:

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ pokračovat
PROČ ZVOLIT nÁS?
Naše firma působí na trhu již řadu let. Naše bohaté zkušenosti pomáhají našim zákazníkům při volbě, která zahradní technika, zemědělská technika i komunální technika je pro ně ta pravá. Zajišťujeme i prodej traktorů a náhradní díly, taktéž včetně poradenství při koupi. Naše služby využila již řada našich zákazníků - přidáte se k nim i vy?
Výhradní dodavatel firmy